Siedziba Ręką Dzieło

Godki 21
Stowarzyszenie Ręką Dzieło

Wiejski dom pracy twórczej, miejsce działań artystycznych i ekologicznych.

Piątek 20.00 otwarcie Sztuki w Obejściu i koncerty:

DUALITY –  Pomysł na duet wziął się z chęci przekucia dotychczasowych doświadczeń muzycznych w bipolarną formę. Gramy nasze autorskie kompozycje, oparte o World Music. Instrumentarium DUALITY to skrzypce, zestaw perkusyjny, elektronika i wokal. Duet tworzą Daria Butskaya i Spacepierre. Więcej o zespole.

Jakub Sobaszek „Muzyka wielokierunkowa”

Antek Sojka & Janek „Jah Love” Pęczak Wykonamy autorskie piosenki – kompozycje nastrojowe i nietuzinkowe. Często wkradają się elementy Rocka, reggae i klasycznego popu, ale przede wszystkim to dobre polskie teksty i sztuka na wysokim poziomie. Opowiadamy o emocjach, miłości, radości, ale czasem też o smutku i poszukiwaniu dobra i piękna. Jest to uczta dla każdego, ponieważ każdy człowiek zasługuje i potrzebuje chwili wytchnienia, zatrzymania i dobrej muzyki.
Więcej o zespole.

Sobota 20.00 koncerty:

Porost Formy nad Pleśnią jest zespołem przede wszystkim opartym na improwizacji, poszukiwaniu magicznych momentów, odkrywania muzyki razem, bez planów i założeń. Jest medytacją dźwięku, w której muzycy odnajdują się w przestrzeni Tu i Teraz, bez zbędnych ustaleń i słów. FB.

DJ Karol Strzemieczny. Karol. Miły typ, zdolny. Śpiewa, komponuje (w zespole @Paula i Karol) i rozkręca klubowe parkiety. Swobodnie przemieszcza się po różnych gatunkach muzycznych: od gitarowych przebojów lat 60tych, starej szkoły rapu z lat 90tych, do współczesnych indie hymnów i tanecznych hitów. Rezydent na Warszawskiej Barce. Gwarancja dobrych tańców i głośnych śpiewów. Karol Strzemieczny na Instagramie.

Kulinaria: kuchnia czeczeńska: czepałgasze, zupa, ciasta