Machina do przetwarzania odpadów – warsztat land artu

Uwaga! Z przykrością informujemy, że nasi goście z Eourres z przyczyn losowych odwołali swój przyjazd, wobec czego zmuszeni jesteśmy odwołać warsztat land artu.

„Odpady to substancje, przedmioty których posiadacz pozbywa się, zamierza się pozbyć lub do ich pozbycia się jest zmuszony” (z Wikipedii)

Odpadami mogą być także myśli, idee i opinie, które posiadacz może przekształcić, zmienić i przekierować.

Jeden i drugi rodzaj odpadów może być toksyczny i stanowić zagrożenie dla środowiska oraz dla marzeń, o które warto walczyć.

Po raz drugi trio artystów z francuskiej ekologicznej wioski Eourres: Rayanna Collard, Dominika Bedryjczuk i François Monnet przyjeżdża na Sztukę w Obejściu. Tym razem zaproponują warsztat land artu, na którym stworzymy „Machinę do przetwarzania odpadów”.

Wiklina, liany, liście, drewno, trawy , kwiaty i kolorowe materiały będą bazą tej konstrukcji. Chcemy wspólnie stworzyć maszynę piękną, naturalną i magiczną.

Na warsztat zapraszamy w piątek, 21 września 2018, w godzinach 10.00 – 17.00 (z przerwą ok. 13.00 – 15.00) do Lawendowego Muzeum Żywego, Nowe Kawkowo 11A

Zgłoszenia należy przysyłać na adres:
lawendowemuzeumzywe@gmail.com

Instalacja zostanie pokazana w niedzielę, 23 września, o godz. 16.00 na Lawendowym Polu. Wszelkie talenty muzyczne, malarskie czy cyrkowe są mile widziane by wprawić maszynę w ruch i wspólnie przekształcić kilka „ciasnych opinii” na „wolne myśli”.

Eko wioska – Eourres

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *